Kurumsal Beslenme Danışmanlığı

Kurumsal beslenme danışmanlığı; çalışan kişilerin beslenme danışmanlığı, doğru kilo yönetimi, sağlıklı mutfak ile sağlıklı menü seçimi ile şirketlere diyetisyen hizmeti ile özel eğitim programları sunmaktadır.

Hedefimiz
Çalışanlara sağlıklı beslenmelerini sağlamak kadar onlara bu bilinci kazandırarak iş yaşamında başarı ve motivasyonu güçlendirmektir.

Kurumsal beslenme danışmanlığı çalışanların sağlıklı yaşamaları için önemli bir yatırımdır. Bununla birlikte çalışanların sağlığını koruyup iyileştirerek verimliliği ve performansı arttırabilirsiniz.

Kurum çalışanlarına isteğe göre öğle ve ikindi ara öğünleri için sağlıklı öğünlerin günlük paket şeklinde hazırlanıp teslim edilmesi.
Çalışanların sağlıklı beslenme ihtiyaçlarını karşılayacak, kurum bütçesindeki dalgalanmaları önleyecek aylık menülerin oluşturulmasını sağlamaktır.
Sağlık sorunu olan veya sağlıklı kilo vermek isteyen kurum çalışanlarına uygun diyet menü oluşturulup, aşçılara bu konuda eğitim semineri vermektir.
Başarıya giden sağlıklı beslenme önerileri ve eğitim hizmetleriyle bireylerin ömür boyu daha kaliteli beslenmesi ve özel durumlarına göre beslenme eğitimi verilir. Çalışan memnuniyetini artırarak kuruma verimli performans artışını sağlamaktır.

Kurum çalışanlarının sağlık durumları, beslenme alışkanlıkları ve yaşam tarzları göz önünde bulundurarak kişiye özel beslenme önerilerinde bulunarak, sağlıklı yaşam bilincini ve sağlığını koruyarak iş verimliliğini arttırmaktır.